Tulip Trenches

Pierwszym wydawnictwem netlabelu Trzy szóstki jest “Artemis” autorstwa Tulip Trenches. Czym jest ta inicjatywa? Oddajmy głos autorowi:

“Tulip Trenches to introspektywny projekt, który narodził się ponad rok temu. Forma może ulec zmianie, obiekt zainteresowania i silne przywiązanie emocjonalne nigdy. “Artemis” to dźwiękowy obraz mnie w roku 2017. STRAIGHT LATEX JACKET.

“the agony & the ecstasy”

“COLLAB SOON”

“pewnie nie chcesz o tym wiedzieć, ale”

“i know you love my artwork, can you stop being my favorite person?”

“ehh nvm”

Tulip Trenches is Ł.M. Podgórski, 1995.”

O “Artemis” pisałem pod koniec lipca 2017. Wierzcie lub nie, ale wstęp brzmiał tak: “Gdybym prowadził Trzy Szóstki Records musiałbym szybko skontaktować się z osobą odpowiedzialną za Tulip Trenches z obawy, że już za rogiem czai się Northern Electronics z wypasionym kontraktem.”. Minęło kilka tygodni i proszę – kto mógł przewidzieć, że Łukasz będzie nagrywał dla Trzech szóstek?

Dalsza część wpisu prezentowała się następująco: “”Artemis” porusza się w obrębie ambientu schizoidalnego – nie tyle mrocznego, co konkretnie dezorientującego. Nie wiem, czy dobrze łączę wątki, ale tak sobie wyobrażam wspólną imprezę ludzi od cloud rapu i industrialu, gdzie w międzyczasie jakiś żartowniś zarzucałby new age’owymi szlagierami. Z wielką chęcią wpadłbym na taką uroczystość.”.

Łukasz swoją twórczość opisuje jako bubblegum industrial i zgodzę, że to najlepsza ‘szybka’ łatka.

Świetna epka. Aż strach pomyśleć, co mogłoby się znaleźć na longplayu.

facebook

➡ bandcamp

soundcloud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.